Shtepi me qera Apartament ne Tirane, 2+1, Ambjenti E mobiluar, Pagesa 25,000 Leke. Tirane

Shtepi me qera 30/05/2023 11:20 Post ID: 125036


Pagesa

25,000 Leke Zero Komision

Ambjenti 2+1, E mobiluar   (Per 4 persona maksimalisht).
Siperfaqa neto 90.00 m2 me 1 Tualete
Kati Apartament Kati 5
Property Invest Te tilla prona shiten rreth: 44,504 Euro
Distanca 4.38 km nga qendra
Qyteti - Zona Tirane - Fresku/Linze
Adresa Rruga Muhamed Deliu Dajt,Shqiperia - Harta
Lexime 1199

Tek fresku prane stacionit te fundit te porcelanit jepet me qera apartament 2+1 totalisht I mobiluar super modern mobilim I ri dhe bashkohor pallat I ri dhe I mire administruar uji dhe drita 24 ore parkim falas.

Nuk bashkpunoj me agjensi.

Nuk lejohen kafshe shtepiake.