Shtepi me qera Shtepi Private ne Tirane, 2+1, Ambjenti E mobiluar, Pagesa 20,000 Leke. Tirane

Shtepi me qera 15/03/2023 19:07 Post ID: 108435


Pagesa 20,000 Leke
Ambjenti 2+1, E mobiluar   (Per 6 persona maksimalisht).
Siperfaqa neto 84.00 m2 me 1 Tualete
Kati Shtepi Private Kati 1
Distanca 3.90 km nga qendra
Qyteti - Zona Tirane - Ysberisht/Kombinat/Selite
Adresa Rruga Llazi Miho, Tirana, Albania - Harta
Lexime 438

Jepet me qira shtepi 1 kateshe 2+1 ne rrugen Llazi Miho kombinat Tirane. Shtepia ndodhet ne lagjen Kombinat Tirane. Shtepia eshte 1- kateshe me nje siperfaqe 84 m2 e rrethuar me avlli me oborr te gjelberuar. Shtepia organizohet: nje sallon ndenje/kuzhine, 2 dhoma gjumi, koridori dhe ballkoni. Shtepia eshte e mobiluar dhe e shtruar me parket. Per me shume informacion apo nje vizite ne shtepi ju lutem kontaktoni.