Shtepi me qera Shtepi Private ne Tirane, 1+1, Ambjenti E mobiluar, Pagesa 23,000 Leke. Tirane

Shtepi me qera 12/03/2023 19:16 Post ID: 107483


Pagesa

23,000 Leke

Ambjenti 1+1, E mobiluar   (Per 3 persona maksimalisht).
Siperfaqa neto 72.00 m2 me 1 Tualete
Kati Shtepi Private Kati 1
Distanca 2.87 km nga qendra
Qyteti - Zona Tirane - Astiri/Unaza e re/Teodor Keko
Adresa Rruga Teodor Keko, Tirana, Albania - Harta
Lexime 1250

🔺️Jepet me qera apartament 1+1🔺

📍Astir, fabrika e miellit
🔹️Kat vile
🔹Kati 1
🔹 Ashensor jo
🔹Siperfaqa bruto: 72m2

▫️Organizohet:
🔹️Sallon dhe ambjent gatimi
🔹️ Dhoma gjumi 1
🔹Tualete 1
🔹️ Ballkon 1
🔹️Vendparkim ekstra 1000 Leke

Ofrohet
🔹️E mobiluar
🔹️Pllake po
🔹️Parket jo
🔹Ka kubatur te rregullt

Cmimi: 23000 L . 1 qera 1 garanci

[ID SS 086]