Shtepi me qera Apartament ne Tirane, 1+1, Ambjenti E mobiluar, Pagesa 240 Euro. Tirane

Shtepi me qera 19/06/2024 15:35 Post ID: 103485


Pagesa

240 Euro Zero Komision

Ambjenti 1+1, E mobiluar   (Per 2 persona maksimalisht).
Siperfaqa neto 75.00 m2 me 1 Tualete
Kati Apartament Kati 3 me 2 Ashensor
Property Invest Te tilla prona shiten rreth: 68,501 Euro
Distanca 4.36 km nga qendra
Qyteti - Zona Tirane - Fresku/Linze
Adresa Rruga Muhamet Deliu, Tirana, Albania - Harta
Lexime 20193

Tek fresku prane stacionit te fundit te porcelanit jepet me qera apartament 1+1 totalisht I mobiluar super modern mobilim I ri dhe bashkohor pallat I ri dhe I mire administruar ka kondicioner, Ka internet te perfshire ne çmim, uji dhe drita 24 ore parkim falas
Jepet vetem per çift pa femije ose 2 vajza.
Nuk bashkpunoj me agjensi.
Nuk lejohen kafshe shtepiake.