Oferta Pune ne Tirane, Profesioni OPERATOR NE GJUHEN ITALIANE , Fillestar/Pak eksperience, Pagesa 70,000 Leke. Tirane

Oferta Pune 20/02/2024 18:04 Post ID: 229696


Pagesa

70,000 Leke

Pozicioni
Agjent Call Center
OPERATOR NE GJUHEN ITALIANE, Eksperienca Pune: Fillestar/Pak eksperience
👷 Pune Me Turne
Arsimi Minimal Baze
Preferohet mosha E Pa Percaktuar
Qyteti - Zona Tirane - Don Bosko
Adresa Rruga Don Bosko ,Shqiperia - Harta
Lexime 376

📢Kerkohet OPERATOR NE GJUHEN ITALIANE

👉 Kriteret:

-Njohuri të shkëlqyera të gjuhës italiane në të shkruar dhe të folur.

-Njohuri të mira në përdorimin e paketës MS Office.

-Dëshirë për të punuar dhe për t'u rritur profesionalisht.

-Pagë bazë + Bonuse Javore & Mujore

-Kontratë pune të rregullt

-Trajnime profesionale

💸 Paga Paradite 60,000 lekë-70,000 lekë

💸 Paga Pasdite  80,0000 lekë 

🔸Dërgoni aplikimin tuaj:

📧 [email protected]

📲 +

📍Ndodhemi në Don Bosko, pranë Viva Market, Tiranë.


Afati i fundit i aplikimit: 20/02/2024 14:30