Oferta Pune ne Tirane, Profesioni Shitese , Fillestar/Pak eksperience, Pagesa Me Marreveshje. Tirane

Oferta Pune 27/09/2023 21:28 Post ID: 176813


Pagesa

Me Marreveshje

Pozicioni
Shites/e
Shitese, Eksperienca Pune: Fillestar/Pak eksperience
👷 Pune Full-Time/Kohe te plote i Brendshem
Arsimi Minimal I Mesem
Preferohet mosha E Pa Percaktuar
Qyteti - Zona Tirane - Blloku/Garda/Liqeni Artificial/Stadiumi Dinamo
Adresa Sheshi Willson, prane shkolles Petro Nini - Harta
Lexime 352

👉Sulltan Bakllava kerkon te punesoje:

-Shitese👉Kriteret:


-Aftesi shume te mira ne komunikim

-Aftesi shume te mira per te punuar dhe bashkepunuar ne grup

-Ndershmeri, besnikeri dhe korrektesi👉Ofrojme:

👍 -Kushte pune te mira

👍 -Trajnojme punonjesit

💶 -Pagesa konkuruese ne treg


📍 Adresa: Sheshi Willson, prane shkolles Petro Nini


📌 Te interesuarit te kontaktojne ne numrin tone te telefonit ose ne Whatsapp

Ju mirepresim!