Oferta Pune ne Tirane, Profesioni Ndihmese Kuzhiniere dhe Pjatalarese , Fillestar/Pak eksperience, Pagesa Me Marreveshje. Tirane

Oferta Pune 01/10/2023 16:40 Post ID: 176215


Pagesa

Me Marreveshje

Pozicioni
Pjatalarese
Ndihmese Kuzhiniere dhe Pjatalarese, Eksperienca Pune: Fillestar/Pak eksperience
👷 Pune Full-Time/Kohe te plote i Brendshem
Arsimi Minimal I Mesem
Preferohet mosha E Pa Percaktuar
Qyteti - Zona Tirane - Sheshi Shkenderbej/Myslym Shyri
Adresa Rruga Nikolla Jorga, Mbrapa Ish Ekspozites Shqiperia Sot, - Harta
Lexime 378

📣 Gjinokastra Restorant kerkon te punesoje:


👩‍🍳Ndihmese Kuzhiniere

🧼 Pjatalarese✅Kriteret e punes:

💼Kanditatet me eksperience ose jo te meparshme pune

😊Te jene te sjellshem me stafin dhe klientet

👉Te jene te shkathet dhe me etike profesionale


✅Ofrohet:

💸 Paga e kenaqshme

🙋‍♂️ Kushte te mira pune

😊Staf mikprites

📌Adresa: Rr. Nikolla Jorga, Mbrapa Ish Ekspozites Shqiperia Sot,

📲📞Per me shume informacione mund te na kontaktoni ne numrin tone te telefonit.

😊 Ju mirepresim❕