Oferta Pune ne Tirane, Profesioni Puntor/specialist , Fillestar/Pak eksperience, Pagesa 100,000 Leke. Tirane

Oferta Pune 24/09/2023 21:05 Post ID: 176144


Pagesa

100,000 Leke

Pozicioni
Puntor/specialist, Eksperienca Pune: Fillestar/Pak eksperience
👷 Pune Full-Time/Kohe te plote i Brendshem
Arsimi Minimal I Mesem
Preferohet mosha E Pa Percaktuar
Qyteti - Zona Tirane - Spitali QSUT/Xhamlliku/Kinostudio
Adresa Rruga Kongresi i Manastirit Tirane,Shqiperia - Harta
Lexime 464

Kerkoj puntor dhe specialist duralumini me eksperienc (ose te shkathet ne pervetsimin e profesionit). Ofroj orare te arsyeshme pune dhe rroge te kenaqshme. Per me teper info kontaktoni ne nr.:


Afati i fundit i aplikimit: 01/04/2024 19:39