Oferta Pune ne Tirane, Profesioni OPERATOR/E SHERBIM KLIENTI ANGLISHT , Fillestar/Pak eksperience, Pagesa 70,000 Leke. Tirane

Oferta Pune 24/09/2023 22:25 Post ID: 175533


Pagesa

70,000 Leke

Pozicioni
Agjent Call Center
OPERATOR/E SHERBIM KLIENTI ANGLISHT, Eksperienca Pune: Fillestar/Pak eksperience
👷 Pune Full-Time/Kohe te plote i Brendshem
Arsimi Minimal I Mesem
Preferohet mosha E Pa Percaktuar
Qyteti - Zona Tirane - Don Bosko
Adresa Don Bosko , Tirane - Harta
Lexime 1227

👉 Hey te duhet pune! 

OPERATOR/E SHERBIM KLIENTI ANGLISHT


🔸Kriteret:

📌 Njohuri të mira të gjuhës ANGLEZE

✅ Njohuri të mira në përdorimin e paketës MS Office


🔸ORARI PUNES: 

⏱ 00:00-08:00 (NE ZYRE) 

💸 70.000 LEKE BAZA + bonuse javore  + extra bonuse për performancë të mirë.

📍Adresa: Don Bosko  , Tirane


🔸Dërgoni aplikimin tuaj: 📧 [email protected] 

📲 Te interesuarit mund te kontaktojne dhe ne numrin e telefonit ose WhatsApp

😊 Ju mirepresim !