Oferta Pune ne Tirane, Profesioni Kamarier/e , Fillestar/Pak eksperience, Pagesa Me Marreveshje. Tirane

Oferta Pune 21/09/2023 21:03 Post ID: 175422


Pagesa

Me Marreveshje

Pozicioni
Kamarier/e
Kamarier/e, Eksperienca Pune: Fillestar/Pak eksperience
👷 Pune Full-Time/Kohe te plote i Brendshem
Arsimi Minimal I Mesem
Preferohet mosha E Pa Percaktuar
Qyteti - Zona Tirane - Ministria e jashte/Pazari i Ri/Shkolla e kuqe
Adresa Pazari i Ri, Tirane - Harta
Lexime 173

📢Bar Vinoteke Afa ofron pozicion pune si: 

🍧 Kamarier/e


⏩ Kriteret e kandidateve:

🙋‍♂️ Te jene te rregullt dhe me etike profesionale

😊 Te jene te sjellshem dhe te komunikueshem me stafin dhe klientet

📌 Te kene perkushtim gjate orarit te punes


⏩Ofrohet:

💸 Pagesa te kenaqshme 

⚡ Ambjent komod dhe kushte te mira pune

📍 Adresa: Pazari i Ri, Tirane

📲📞 Te gjithe te interesuarit te kontaktojne ne numrin e telefonit!
Ju mirepresim!