Oferta Pune ne Tirane, Profesioni Pjatalarese , Fillestar/Pak eksperience, Pagesa 50,000 Leke. Tirane

Oferta Pune 22/09/2023 18:00 Post ID: 175306


Pagesa

50,000 Leke

Pozicioni
Pjatalarese
Pjatalarese, Eksperienca Pune: Fillestar/Pak eksperience
👷 Pune Full-Time/Kohe te plote i Brendshem
Arsimi Minimal Baze
Preferohet mosha 30-40 Vjece
Qyteti - Zona Tirane - Sheshi Shkenderbej/Myslym Shyri
Adresa Rruga Mihal Duri Tirane,Shqiperia - Harta
Lexime 356

Kerkohet :

🍽 Pjatalarese

✅Kriteret e punes

🔴 Kandidatet me pak eksperience pune

🔴Te jene te sjellshem dhe korrekt

🔴Te jene te shkathet dhe me etike profesionale


👉🏻Ofrohet:


💵 Pagesa e kenaqshme+ siguracione


✅Nje dite ne jave pushim


✅ Kushte shume te mira pune dhe staf mikprites


Afati i fundit i aplikimit: 31/10/2023 22:49