Njoftime Pune ne Tirane, Profesioni pastruese , Fillestar/Pak eksperience, Pagesa 40,000 Leke. Tirane

Njoftime Pune 22/09/2023 12:06 Post ID: 175203


Pagesa

40,000 Leke

Pozicioni
Sanitare/Pastruese
pastruese, Eksperienca Pune: Fillestar/Pak eksperience
👷 Pune Me Turne
Arsimi Minimal I Mesem
Preferohet mosha E Pa Percaktuar
Qyteti - Zona Tirane - Sheshi Shkenderbej/Myslym Shyri
Adresa Rruga Sami Frasheri Metropol - Harta
Lexime 332

Kerkohet Sanitare tek Qendra Metropol, perballe Drejtorise se Policise.


- 1 dite ne jave pushim
- paga bruto 40000 leke
- puna me turne: turni 1 (08:00-15:00) dhe turni 2 (14:00-21:00).
- mosha deri ne 57 vjece.


Personat e interesuar te kontaktojne ne numrin e tel:
Afati i fundit i aplikimit: 01/12/2023 16:06