Njoftime Pune ne Tirane, Profesioni Punetor i brendshem magazine , Pa Eksperience, Pagesa 60,000 Leke. Tirane

Njoftime Pune 24/09/2023 14:58 Post ID: 174881


Pagesa

60,000 Leke

Pozicioni
Punetor Ne Industri Prodhimi
Punetor i brendshem magazine, Eksperienca Pune: Pa Eksperience
👷 Pune Full-Time/Kohe te plote i Brendshem
Arsimi Minimal I Mesem
Preferohet mosha E Pa Percaktuar
Qyteti - Zona Tirane - Kamez/Paskuqan/Babrru
Adresa Rruga Dine Hoxha Tirane,Shqiperia - Harta
Lexime 692

Kerkohet punetor i brendshem magazine!
Puna nuk kerkon eksperiene te meparshme ne kete fushe.
Ofrohen page dhe kushte te mira pune. E diela Pushim. Orari i Punes 7:40 - 4:30.
Detyra e punonjsit eshte sistemimi i materialeve ne magazine, te jete korrekt, i pergjegjshem dhe bashkepunues ne grup.
Kerkohet per kohe afatgjate pune.

Merremi me shitje te profileve metalike, si dhe me perpunimin e llamarinave.
Puna ofron mundesi ngritje ne karriere si psh operator makinerie, etj.
Ndodhemi ne fund te bulevardit te Ri ne Tirane, ku mund te aksesoni lehtesisht me makine ose transport publik.