Oferta Pune ne Tirane, Profesioni Retention/ Team Leader/Agjente Italisht, Gjermanisht, Anglisht, Greqisht, Frengjisht , Me eksperience, Pagesa 1,000 Tirane

Oferta Pune 21/09/2023 22:44 Post ID: 173234


Pagesa

1,000 Euro

Pozicioni
Agjent Call Center
Retention/ Team Leader/Agjente Italisht, Gjermanisht, Anglisht, Greqisht, Frengjisht , Eksperienca Pune: Me eksperience
👷 Pune Full-Time/Kohe te plote i Brendshem
Arsimi Minimal I Mesem
Preferohet mosha E Pa Percaktuar
Qyteti - Zona Tirane - 21 Dhjetori/Rruga e Kavajes
Adresa Rruga e Kavajes Tirane,Shqiperia - Harta
Lexime 682

๐Ÿ“ฃ Deshironi te ardhura te larta mujore deri ne 5000Euro . Kjo eshte mundesia juaj!

๐Ÿ‘‰ Kerkojme te punesojme Retention/ Team Leader/Agjente

Agjente:

๐Ÿ‡ฎ๐Ÿ‡น Italisht 

๐Ÿ‡ฉ๐Ÿ‡ช Gjermanisht

๐Ÿ‡ฌ๐Ÿ‡ง Anglisht

๐Ÿ‡ฌ๐Ÿ‡ท Greqisht

๐Ÿ‡ซ๐Ÿ‡ท Frengjisht 


โœ… Kriteret:

๐Ÿ“Œ Eksperienca e meparshme perben avantazh.

๐Ÿ‘‰ Dispononiliteti full time 10:00-19:00โœ… Ofrohet:

๐Ÿ’ธ Pagesa 600Euro +bonuse ditore, javore, mujore per agjentet

๐Ÿ’ธ Pagesa 1000Euro + perqindje mbi load per retention.

๐Ÿ“Œ Fundjava pushim, festa zyrtare pushim dhe pushime vjetore te paguara.

๐Ÿ“ Kontrate e rregullt pune dhe siguracione ne baze te legjislacionit.๐Ÿ“ Adresa : Rruga e Kavajes

๐Ÿ“ฒ Te interesuarit te kontaktojne ne numrin e telefonit ose WhatsApp

๐Ÿ˜Š Ju mirepresim !