Oferta Pune ne Tirane, Profesioni Retention ne gjuhen ITALIANE dhe agjente ne gjuhen ITALIANE , Me eksperience, Pagesa 1,000 Euro. Tirane

Oferta Pune 24/09/2023 10:39 Post ID: 173231


Pagesa

1,000 Euro

Pozicioni
Agjent Call Center
Retention ne gjuhen ITALIANE dhe agjente ne gjuhen ITALIANE, Eksperienca Pune: Me eksperience
👷 Pune Full-Time/Kohe te plote i Brendshem
Arsimi Minimal I Mesem
Preferohet mosha E Pa Percaktuar
Qyteti - Zona Tirane - 21 Dhjetori/Rruga e Kavajes
Adresa Rruga e Kavajes Tirane,Shqiperia - Harta
Lexime 354

📣 Deshironi te ardhura te larta mujore deri ne 5000Euro . Kjo eshte mundesia juaj!

👉 Kerkojme te punesojme Retention ne gjuhen ITALIANE dhe agjente ne gjuhen ITALIANE.✅ Kriteret:


📌 Eksperienca e meparshme perben avantazh.

👉 Dispononiliteti full time 10:00-19:00✅ Ofrohet:

💸 Pagesa 600Euro +bonuse ditore, javore, mujore per agjentet

💸 Pagesa 1000Euro + perqindje mbi load per retention.

📌 Fundjava pushim, festa zyrtare pushim dhe pushime vjetore te paguara.

📝 Kontrate e rregullt pune dhe siguracione ne baze te legjislacionit.📍 Adresa : Rruga e Kavajes

📲 Te interesuarit te kontaktojne ne numrin e telefonit ose WhatsApp

😊 Ju mirepresim !