Oferta Pune ne Tirane, Profesioni Shitese , Fillestar/Pak eksperience, Pagesa Me Marreveshje. Tirane

Oferta Pune 27/09/2023 13:11 Post ID: 167970


Pagesa

Me Marreveshje

Pozicioni
Shites/e
Shitese, Eksperienca Pune: Fillestar/Pak eksperience
👷 Pune Full-Time/Kohe te plote i Brendshem
Arsimi Minimal I Mesem
Preferohet mosha E Pa Percaktuar
Qyteti - Zona Tirane - Stacioni trenit/Rruga e Dibres/5 Maji/Medreseja
Adresa Rruga Jordan Misja Tirane,Shqiperia - Harta
Lexime 1079

Furre Buke Pasticeri Sulaj kerkon te punesoje Shitese 


 Kandidatet duhet te plotesojne kriteret e meposhtme:

🔸te kene perkushtim gjate orarit te punes 

🔸te jene korrekte dhe disponibel

🔸 te kene ose jo eksperience te meparshme pune


✅ Ofrohet:

💵 Pagesa e kenaqshme

📌 Kushte shume te mira pune


📍 Adresa:  Rruga Jordan Misja

📲📞Per me shume informacione mund te na kontaktoni ne numrin tone te telefonit.

Ju mirepresim !