Oferta Pune ne Tirane, Profesioni Operator per sherbime elektronike, Oshe, ukt, gjoba, Vodafone , Me eksperience, Pagesa 40,000 Leke. Tirane

Oferta Pune 27/09/2023 15:14 Post ID: 167965


Pagesa

40,000 Leke

Pozicioni
Sherbim klienti
Operator per sherbime elektronike, Oshe, ukt, gjoba, Vodafone , Eksperienca Pune: Me eksperience
👷 Pune Full-Time/Kohe te plote i Brendshem
Arsimi Minimal I Mesem
Preferohet mosha E Pa Percaktuar
Qyteti - Zona Tirane - Zone Periferike/Aeroport
Adresa Terminali jug-veri, pallati i verdhe - Harta
Lexime 1869

▶️Kerkohet te punesohet Operator per sherbime elektronike, Oshe, ukt, gjoba, Vodafone 

 

✅Kriteret e punes:


😊Te jene te sjellshem me stafin dhe klientet

👉Te jene te shkathet dhe me etike profesionale

📌 Kerkohen vajza me eksperience te meparshme pune


✅ Ofrohet :

📌  Orari  i punes eshte 13:00- 20:00, e diela pushim

💷 Paga mujore 40.000 leke📍 Adresa: Terminali jug-veri, pallati i verdhe


📲📞 Te interesuarit te kontaktojne ne numrin e telefonit ose WhatsApp

😊 Ju mirepresim !