Oferta Pune ne Tirane, Profesioni Saldator, Montues Tendash, Usta Alumini dhe Punetore te thjeshte , Fillestar/Pak eksperience, Pagesa Me Marreveshje. Tirane

Oferta Pune 30/09/2023 19:34 Post ID: 167389


Pagesa

Me Marreveshje

Pozicioni
Saldator
Saldator, Montues Tendash, Usta Alumini dhe Punetore te thjeshte, Eksperienca Pune: Fillestar/Pak eksperience
👷 Pune Full-Time/Kohe te plote i Brendshem
Arsimi Minimal Profesionale
Preferohet mosha E Pa Percaktuar
Qyteti - Zona Tirane - Ysberisht/Kombinat/Selite
Adresa Tirane,Shqiperia - Harta
Lexime 759

Eurotendtr kerkon te punesoje:

👨‍🏭 Saldator

👨‍🔧 Montues Tendash 

👷‍♂️ Usta Alumini

🙋‍♂️ Puntore te thjeshte


Kriteret e Kandidateve:

🧰 Perben perparesi eksperienca e meparshme ne pune

😊 Te jene te sjellshem dhe te komunikueshem me stafin

👉 Te jene etik dhe te rregullt ne pune

📌 Aftesi te mira komunikuese dhe bashkepunuese 


Ofrohet:

💶 Pagese e kenaqshme 

⚡Kushte te mira pune


📍 Adresa: Tirane, Albania

📲Per me shume informacione kontaktoni ne numrin tone te telefonit. Ju mirepresim!