Oferta Pune ne Tirane, Profesioni Shitese , Fillestar/Pak eksperience, Pagesa 40,000 Leke. Tirane

Oferta Pune 21/09/2023 22:03 Post ID: 166801


Pagesa

40,000 Leke

Pozicioni
Shites/e
Shitese, Eksperienca Pune: Fillestar/Pak eksperience
👷 Pune Full-Time/Kohe te plote i Brendshem
Arsimi Minimal Bachelor
Preferohet mosha E Pa Percaktuar
Qyteti - Zona Tirane - Stacioni trenit/Rruga e Dibres/5 Maji/Medreseja
Adresa Rruga e Barrikadave, perball pasticeri Mon Amour - Harta
Lexime 3345

Qelbanix Store kerkon te zgjeroje staf, pozicioni shitese.

Nese te pelqen te punosh ne sektorin e modes atehere apliko tani.

Qelbanix kerkon te punesoje vajza energjike, kreative dhe me deshire dhe vullnet per te punuar e zhvilluar aftesite ne sektorin e shitjeve.

Eksperienca nuk eshte kriter.

👉🏻Kriteret:

• Mosha : 22 - 30 vjec

• Arsimi: I larte.

✅Ofrohet:

•⏳ Orari i punes : 09:00 - 15:30 & 15:30- 22:00 (me rotacion turnesh)

•😊 1 dite pushimi ne jave.

•💸 Paga: 40.000 lek + sigurime. Ne baze te performances dhe afateve kohore paga rivleresohet.

🎯 Adresa: Rruga e Barrikadave, perball pasticeri Mon Amour.

Per me shume informacion kontaktoni ne WhatsApp ne numrin tone te telefonit:

🛎️Ju mirepresim!