Njoftime Pune ne Tirane, Profesioni Ekonomiste , Me eksperience, Pagesa 50,000 Leke. Tirane

Njoftime Pune 01/10/2023 21:33 Post ID: 166189


Pagesa

50,000 Leke

Pozicioni
Ekonomiste
Ekonomiste, Eksperienca Pune: Me eksperience
👷 Pune Full-Time/Kohe te plote i Brendshem
Arsimi Minimal Bachelor
Preferohet mosha 20-30 Vjece
Qyteti - Zona Tirane - Don Bosko
Adresa Don Bosco, Tirane, Albania - Harta
Lexime 2393

⏩ ALO PRONTO S.R.L po rekruton Ekonomiste
   

Kriteret: 

Te kete njohuri ne fiskalizimin e faturave/ regjistrimin e  faturave 

Pergatitja e raporteve javore dhe mujore 

Te jete disponibel per te punuar full time 

Deshire per tu zhvilluar profesionalisht


📌 Detyrat: Hedhja e faturave

 Orari i punes: Full-time

💥 E diela pushim

👉 Mosha: 20-25 vjece📍 Adresa: Don Bosko, Tirane

📩📲 Nese jeni te interesuar dergoni CV-ne tuaj ne adresen e email-it duke specifikuar pozicionin e punes per te cilin interesoheni: [email protected]