Oferta Pune ne Tirane, Profesioni Team Leader, operato/e ne gjuhet Gjermane, Spanjolle dhe Angleze , Me eksperience, Pagesa Me Marreveshje. Tirane

Oferta Pune 24/09/2023 21:45 Post ID: 166014


Pagesa

Me Marreveshje

Pozicioni
Agjent Call Center
Team Leader, operato/e ne gjuhet Gjermane, Spanjolle dhe Angleze , Eksperienca Pune: Me eksperience
👷 Pune Full-Time/Kohe te plote i Brendshem
Arsimi Minimal I Mesem
Preferohet mosha E Pa Percaktuar
Qyteti - Zona Tirane - Sheshi Shkenderbej/Myslym Shyri
Adresa Myslym Shyr,prane BKT - Harta
Lexime 2190


👉 Kerkohen Team Leader

👉 Operator/e ne gjuhet:

🇩🇪 GJERMANE

🇪🇸 SPANJOLLE

🇬🇧 Angleze 


👉 OFROHET:


💰 Page baze + Bonuse (ditore,javore,mujore)
📌 Ambjente super komode dhe me standarte europiane
😊 Staf mikprites dhe i gatshem per te dhene ndihme ne rastet e kerkuara
⏰ Orari Full-Time 👉 MJAFTON TE JENI NJOHES TE NJE PREJ GJUHEVE TE LARTPERMENDURA QE TE BEHENI PJESE E JONA.

✅ EKSPERIENCA ESHTE KUSHT!!!
📌 APLIKONI TANI, VENDET JANE TE LIMITUARA!!!

📍 Adresa: Myslym Shyr,prane BKT.

📞Te interesuarit te kontaktojne ne numrin e telefonit, WhatsApp

😊 Ju mirepresim !