Mini Cooper 1.6 Benzin-Gas Kavaje

Makina ne shitje 16/01/2023 13:50 Post ID: 97693


Pagesa 3,300 Euro
Marka | Karburanti Mini
Karburanti Benzine-Gaz
Kambio Manual
Viti 2006
Kilometra 180,000
Qyteti - Zona Kavaje - Qender
Adresa Kavaje, Albania - Harta
Lexime 162

Makina eshte ne gjendje teper te mire me 182000 km te vetat, me dogane te paguar gati per targim, motorri 1.6 benzin gaz impjanti i ri super ekonomike ne konsum.Nga ana motorrike dhe xhenerike eshte shume ok pasi eshte perdorur per merak (makine qejfi)
SiƧ mund te shikoni edhe nga fotot gjendja estetike eshte shume e mire dhe aktualisht po e mbaj ne nje kapanon te mbyllur.
Per cdo info mund te me kontaktoni ne what's up
Cmimi 3300 i negocjueshem por vetem pasi te shikoni makinen nga afer me mekanikun tuaj te besuar.
Faleminderit