1.6 nafte TDI Automat DSG Tirane

Makina ne shitje 15/01/2023 20:21 Post ID: 97548


Pagesa 6,500 Euro
Marka | Karburanti Skoda
Karburanti Nafte
Kambio Automatik
Viti 2011
Kilometra 90,000
Qyteti - Zona Tirane - 21 Dhjetori/Rruga e Kavajes
Adresa Tirana, Albania - Harta
Lexime 336

makina eshte ne gjendje shume te mire.
90654 KM [ origjinale pasi eshte blere tek koncesionari i Skoda Albania ]
motorri 1.6 TDI super ekonomik
kambio automat DSG
sensore parkimi fabrike
disqe alumini 16 gomat ne gjendje teper te mire
AC klima etj.
dokumentat te paguara:
taksat Qershor 2023
siguracioni Korrik 2023
kolaudimi Qershor 2024
makina eshte perdorur per merak dhe cdo lloi sherbimi i eshte bere ne kohe vaj+filtra nderruar para rreth 1500 KM.
cmimi i diskutueshem pasi ka gjera te vogla nga ana estetike.
ju lutemi telefonata serioze.
mund te kontaktoni edhe ne what's app
Ju Faleminderit!