Toyota Verso 2.2 Nafte Tirane

Makina ne shitje 12/01/2023 16:46 Post ID: 97281


Pagesa 4,200 Euro
Marka | Karburanti Toyota
Karburanti Nafte
Kambio Manual
Viti 2007
Kilometra 250,000
Qyteti - Zona Tirane - Ysberisht/Kombinat/Selite
Adresa yzb - Harta
Lexime 117

Makina eshte ne gjendje teper te mire, te gjitha sherbimet e bera ne kohe, bateria e re vendosur ne Gusht, gomat te karterta Michelin ne gjendje teper te mire , xhamat e pasem te zinj original.
Motorri 2.2 Nafte,me 6 marshe.
6+1 vende tapiceri e paster kondicioner klima dual zone, disqe alumini 17 ndezje me buton etj etj.
Dokumentat i ka te paguara konkretisht:
Taksa+Siguracion - Gusht 2023
Kolaudim - Gusht 2024
Makina eshte perdorur per udhetime te aferta kryesisht dhe nuk eshte perdorur per pune me ngarkesa. (Eshte shume e paster si makine)
Cmimi eshte i negocjueshem por ju lutem vetem njerez serioz.
JU Faleminderit.
Mund te kontaktoni edhe ne what's up per me shume info.