Makina ne shitje ne Tirane, Volkswagen, 2020 Diesel,Kambio Automatik Pagesa 55,000 Euro. Tirane

Makina ne shitje 12/01/2023 16:39 Post ID: 97276


Pagesa

55,000 Euro

Marka Makine-Veture Volkswagen, Viti 2020 , Karburanti diesel-nafte
Kambio Automatik
Kilomentra 30,000 Km
Qyteti - Zona Tirane - Astiri/Unaza e re/Teodor Keko
Adresa Rruga Tom Plezha, Tirana, Albania - Harta
Lexime 283

Shitet Volkswagen Touareg Elegance 4Motion 3.0 TDI i vitit 2020

Makina eshte importuar me 0 nga Gjermania dhe eshte ne gjendje te shkelqyer pasi ka bere vetem 31000 km.

Cdo sherbim eshte ndjekur prane koncesionarit te autorizuar Volkswagen.

Te dhena shtese te mjetit:
Tech-Upgrade (Kroskot Dixhital + Ekran qendror i madhe)
Navigator me hartat e Europes (perfshire Shqiperine)
Android Auto + Apple Car Play
Adaptive Cruise Control - Piloti automatik frenon dhe mban shpejtesine me mjetet para
Lane Assist
Sensor Para/Mbrapa/Anash + Kamer Mbrapa
Parking Aid + Self-Parking
Keyless Entry
Interior Ambient LED
Wireless Charger per telefon
Sedilje me ngrohje
Towbar per rimorkio (Fshihet poshte makines me buton)
Pasqyra Elektrike me palosje
Hapje/Mbyllje bagazhi me buton
Driving modes: Eco / Comfort / Sport / Individual / OffRoad / Snow
etj...

Konsumi:
7.7 llitra / 100km - Urban
5.9 litra / 100km - Ekstra urban
6.6 litra / 100km - Kombinim

Kontrolli i fundit i makines eshte bere ne Dhjetor 2022

Targa Shqiptare dhe taksa / siguracion jane te paguara deri ne Shkurt 2023

Cmimi: 55.000 euro

Te interesuarit mund te me marrin ne numrin e telefonit:

(Nese del i padisponueshem mund te me shkruani ne WhatsApp)

Mjeti shitet nga individ (jo tregtar) dhe nuk jam i interesuar per nderrime.