Jepet me qera Range Rover Evoque duke filluar nga 100 euro dita Tirane

Makina me qera 03/02/2023 08:13 Post ID: 96510


Pagesa 100 Euro
Marka | Karburanti Rover
Karburanti Nafte
Kambio Automatik
Viti 2013
Kilometra 110,000
Qyteti - Zona Tirane - Don Bosko
Adresa Don Bosco, Tirana, Albania - Harta
Lexime 224

 📢 Jepet me qera makina Range Rover Evoque duke filluar nga 100 euro dita

🚗Range Rover Evoque  2.2 Diessel

🎡 Kambio Automat

🔓 Viti i prodhimit 2013

💰 Cmimi duke filluar nga 100 euro dita

✔️ Rezervoni mbi 3 dite

📌 Cmimi i makines percaktohet ne varesi te diteve qe rezervoni

📍 Makinen mund ta merrni ne Tirane ose Rinas, ne varesi te diteve te rezevimit mund tua sjellim dhe destinacione te tjera.

📲 Per rezervime kontaktoni ne numrin tone te telefonit ne WhatsApp!