Jepet me qera Range Rover duke filluar nga 70 euro dita Tirane

Makina me qera 17/02/2024 17:05 Post ID: 81199


Pagesa

70 Euro

✴ Rezervime minimale 3 dite e lart
✴ Mundesi udhetimi Udhetime kombetare brenda shtetit
Marka Fuoristrade Rover, Viti 2008 , Karburanti diesel-nafte
Kambio Automatik
Kilomentra 150,000 Km
Qyteti - Zona Tirane - Zone Periferike/Aeroport
Adresa Rinas, Albania - Harta
Lexime 1646

 ๐Ÿ’ฅ Jepet me qera Range Rover duke filluar nga 70 euro dita ๐Ÿ’ฅ

 ๐Ÿ€Range Rover 2.7

๐Ÿ€Nafte

๐Ÿ€Automat

๐Ÿ€2008

๐Ÿ’ฐ Cmimi i makines ndryshon ne baze te muajit dhe kohezgjatjes se qerase ditore.

๐Ÿ“ฒ๐Ÿ“žPer rezervim kontaktoni ne numrin tone te telefonit ose ne whatsapp: 
Customer Review 0