Shitet, Garazhd, Rr.Jordan Misja, Tirane. Tirana

Land for Sale 20/11/2023 14:59 Post ID: 193685


Payment

18,000 Euro

Square Feet 0.30 Dynym (Ose 300 m2)
Lloji i Tokes Truall
City - Zone Tirana - Stacioni trenit/Rruga e Dibres
Address Rruga Jordan Misja, Tirane - Maps
Reads 48

Shitet post parkimi ne Rr.Jordan Misja.

• Pallati i ri, prane rruges
• Administrim shume i mire me tra, karte dhe sistem kamerash.