Job Offers in Tirana, Profession operatore telefonik per gjuhet Gjermane, Italiane, Greke, Angleze, Spanjolle , Beginner/Little experience, Payment 1, Tirana

Job Offers 07/12/2023 23:11 Post ID: 193589


Payment

1,000 Euro

Pozicioni
Call Center Agent
operatore telefonik per gjuhet Gjermane, Italiane, Greke, Angleze, Spanjolle, Work Experience: Beginner/Little experience
👷 Full-Time Job/Internal Full Time
Education I Mesem
Age E Pa Percaktuar
City - Zone Tirana - Blloku/Liqeni Artificial
Address Stadiumi Arena - Maps
Reads 2494

📣Kerkojme operatore telefonik per gjuhet

 ðŸ‡©ðŸ‡ª Gjermane

 ðŸ‡®ðŸ‡¹ Italiane

 ðŸ‡¬ðŸ‡· Greke

 ðŸ‡¬ðŸ‡§ Angleze

 ðŸ‡ªðŸ‡¸ Spanjolle

 ðŸ‘‰ Retention dhe operator per turnin e darkes me Kanadan

 ðŸ‘‰ Team Leader⏩ Kriteret :

- Gjermanisht/italisht/spanjisht/anglisht/greqisht mbi nivelin mesatar

- Disponibilitetet FULL-TIME

- Eksperienca ne Call Center perben avantazh

- Perkushtim ne pune

- Aftesi te mira komunikimi⏩ Ofrohet:

-Pagese baze 600€+ bonuse nder me te lartat ne treg

-Orare pune Full-time

-Mundesi rritje profesionaleNa kontaktoni: Whatsapp📧 [email protected]

📍Stadiumi Arena ,Bllok