Job Offers in Tirana, Profession Edukatore dhe ndihmes edukatore , No Experience, Payment By Agreement. Tirana

Job Offers 26/11/2023 20:52 Post ID: 187708


Payment

By Agreement

Pozicioni
Teacher
Edukatore dhe ndihmes edukatore, Work Experience: No Experience
👷 Full-Time Job/Internal Full Time
Education Bachelor
Age E Pa Percaktuar
City - Zone Tirana - Stacioni trenit/Rruga e Dibres
Address Shkolla e Bashkuar - Maps
Reads 2577

✨ Ofrohet vende pune per:

- Edukatore

- Ndihmes Edukatore

📌 KRITERET:

✅ Pa  eksperience pune

🌟 Te jene etike dhe te sjellshme si me stafin e punes dhe femijet

⏩OFROJME:

💰Page te kenaqshme

😊Kushte te mira pune dhe ambient mikprites📍ADRESA : Shkolla e Bashkuar
📳📞Te interesuarit mund te na kontaktojne ne numrin tone te telefonit ose ne WhatsApp!