Job Offers in Tirana, Profession operator ne Gjuhen Gjermane , Beginner/Little experience, Payment By Agreement. Tirana

Job Offers 19/10/2023 22:05 Post ID: 175942


Payment

By Agreement

Pozicioni
Call Center Agent
operator ne Gjuhen Gjermane, Work Experience: Beginner/Little experience
👷 Full-Time Job/Internal Full Time
Education I Mesem
Age E Pa Percaktuar
City - Zone Tirana - 21 Dhjetori/Rruga e Kavajes
Address Rruga e Kavajes - Maps
Reads 711

✅ Oferta pune per operator ne Gjuhen🇩🇪 Gjermane👉🏻Kerkohet:🗣️Nivel mbi mesataren ne komunikimin e gjuhes gjermane🥇Energji dhe ambicje per te gjeneruar sa me shume te ardhura mujore.⏳Disponibilitet per te punuar full-time ose part time👥Pozitivitet dhe bashkepunim ne grup.👉🏻Ofrohet:💸Page maksimale + bonuse ditore, javore, mujore✅Mikepritje dhe asisitence gjate procesit te punes nga grupi.👩🏻‍💻Kushte shume komode pune dhe ambient modern📌 Fushata te ndryshme 👉 Fundjava pushim 📍 Adresa : Rruga e Kavajes te deliorgji☎️📥Per cdo informacion mund te na kontaktoni ne numrin tone te telefonit🛎️Ju mirepresim!