Job Offers in Tirana, Profession operator ne Gjuhen Italiane , Beginner/Little experience, Payment By Agreement. Tirana

Job Offers 22/10/2023 14:10 Post ID: 175940


Payment

By Agreement

Pozicioni
Call Center Agent
operator ne Gjuhen Italiane, Work Experience: Beginner/Little experience
👷 Full-Time Job/Internal Full Time
Education I Mesem
Age E Pa Percaktuar
City - Zone Tirana - 21 Dhjetori/Rruga e Kavajes
Address Rruga e Kavajes te deliorgji - Maps
Reads 1040

✅ Oferta pune per operator ne Gjuhen

🇮🇹  Italiane

👉🏻Kerkohet:

🗣️Nivel mbi mesataren ne komunikimin e gjuhes spanjolle

🥇Energji dhe ambicje per te gjeneruar sa me shume te ardhura mujore.

⏳Disponibilitet per te punuar full-time ose part time

👥Pozitivitet dhe bashkepunim ne grup.


👉🏻Ofrohet:

💸Page maksimale + bonuse ditore, javore, mujore

✅Mikepritje dhe asisitence gjate procesit te punes nga grupi.

👩🏻‍💻Kushte shume komode pune dhe ambient modern

📌 Fushata te ndryshme 

👉 Fundjava pushim 


📍 Adresa : Rruga e Kavajes te deliorgji


☎️📥Per cdo informacion mund te na kontaktoni ne numrin tone te telefonit

🛎️Ju mirepresim!