Job Offers in Tirana, Profession Kujdestare femijesh , No Experience, Payment 50,000 Leke. Tirana

Job Offers 24/09/2023 21:43 Post ID: 175561


Payment

50,000 Leke

Pozicioni
Care of children (nanny)
Kujdestare femijesh, Work Experience: No Experience
👷 Work to order paid by the hour
Education I Mesem
Age 20-30 Vjece
City - Zone Tirana - Komuna e parisit/Stadiumi Dinamo
Address Rruga Tish Daija,Kompleksi Kika 2, Tirane, Shqiperia - Maps
Reads 1284

Kujdestare Femijesh Ne Kend Lojrash -Full Time/Part Time


Piccolo Tirana kerkon te punesoje kujdestare femijesh ne kend lojrash.

Piccolo Tirana ofron vende pune stafi per te asistuar ne aktivitete te ndryshme ne studion tone. Ne jemi ne kerkim te kandidateve energjike dhe krijues te cilet kane deshire t'i bashkohen ekipit tone duke filluar karrieren e tyre ne edukimin e femijeve. Gjithashtu do të ofrojmë trajnime për mësimdhënien në punën me fëmijët. Ore fleksibel.

Responsibilities

• Kujdesi për vizitoret e femijeve (0-8vjec) • Përgatitja për festa.

• Pergatitja per porosi per pije • Punime art dhe kraft.

Qualifications

• Kandidate energjike dhe krijues

• Aftesi shume te mira komunikimi dhe shkrimi

• Kandidatet qe aplikojne duhet te flasin anglisht dhe shqip • Perparesi kandidatet qe kane eksperience te meparshme

• Me ose pa eksperience
Afati i fundit i aplikimit: 31/12/2023 15:16