Job Offers in Vlora, Profession Kamarier/e, Banakier/e , Beginner/Little experience, Payment By Agreement. Vlora

Job Offers 15/10/2023 19:42 Post ID: 172786


Payment

By Agreement

Pozicioni
Barkeeper
Kamarier/e, Banakier/e, Work Experience: Beginner/Little experience
👷 Full-Time Job/Internal Full Time
Education I Mesem
Age E Pa Percaktuar
City - Zone Vlora - Uji i ftohte
Address Lagjja Uji i Ftohte, Rruga Aleksander Moisiu, Vlore - Maps
Reads 665

 Hotel Belvedere kerkon te punesoje:


🤵‍♂️ Kamarier/e

🤵‍♀️ Banakier/e Kriteret e kandidateve:

🙋‍♂️ Te jene te rregullt dhe etike ne pune

😊 Te jene te sjellshem dhe te komunikueshem me stafin dhe klientet

📌 Te kene perkushtim gjate orarit te punes

✅Me ose pa eksperience te meparshme pune


⏩ Ofrohet:

💰💸 Pagesa te kenaqshme 

✅ Kushte shume te mira pune


📍 Adresa: Lagjja Uji i Ftohtë, Rruga Aleksandër Moisiu, Vlore

📲📞 Te interesuarit te kontaktojne ne numrin tone te telefonit!
Ju mirepresim!