Job Offers in Tirana, Profession Kamarier, Banakier, Ndihmes Banakier, Hostes, , Beginner/Little experience, Payment By Agreement. Tirana

Job Offers 24/09/2023 17:47 Post ID: 172244


Payment

By Agreement

Pozicioni
Waiter
Kamarier, Banakier, Ndihmes Banakier, Hostes,, Work Experience: Beginner/Little experience
👷 Full-Time Job/Internal Full Time
Education I Mesem
Age E Pa Percaktuar
City - Zone Tirana - Rruga e Durresit/Zogu i zi
Address Sheshi Zogu i Zi Tirane,Shqiperia - Maps
Reads 477

☕ Bar Chloe 2 ofron mundesi punesimi per

👉Kamarier

🤵‍♂️ Banakier turn i trete

🍸 Ndihmes banakier

🙋‍♀️Hostes


 Kriteret e kandidateve:

🙋‍♂️ Te jene te rregullt dhe etike ne pune

😊 Te jene te sjellshme dhe te komunikueshme me stafin dhe klientet

📌 Te kene perkushtim gjate orarit te punes

✅Me ose pa eksperience te meparshme pune


⏩ Ofrohet:

💰💸 Pagesa te kenaqshme + siguracione

✅ Kushte shume te mira pune


📍Adresa: Zogu i Zi, Tirane

📲📞 Te interesuarit te kontaktojne ne numrin tone te telefonit!
Ju mirepresim!