Job Offers in Tirana, Profession Operator ne Gjuhen Spanjolle , Beginner/Little experience, Payment 60,000 Leke. Tirana

Job Offers 08/10/2023 16:54 Post ID: 171084


Payment

60,000 Leke

Pozicioni
Call Center Agent
Operator ne Gjuhen Spanjolle, Work Experience: Beginner/Little experience
👷 Full-Time Job/Internal Full Time
Education I Mesem
Age E Pa Percaktuar
City - Zone Tirana - Stacioni trenit/Rruga e Dibres
Address Stacioni i Trenit, Tirane - Maps
Reads 691

✅ Oferta pune per operator ne Call Center ne Gjuhen

- Spanjolle


👉🏻Kerkohet:

🗣️Nivel mbi mesataren ne komunikimin e gjuhes spanjolle

🥇Energji dhe ambicje per te gjeneruar sa me shume te ardhura mujore.

⏳Disponibilitet per te punuar full-time ose part time

👥Pozitivitet dhe bashkepunim ne grup.


👉🏻Ofrohet:

💸Page baze 60000 Leke +bonuse

✅Mikepritje dhe asisitence gjate procesit te punes nga grupi.

👩🏻‍💻Kushte shume komode pune.

☎️📥Per cdo informacion mund te na kontaktoni ne numrin tone te telefonit

Adresa : Stacioni i Trenit, Tirane

🛎️Ju mirepresim!