Job Offers in Tirana, Profession Kamarier/e, Picajol, Sanitare, Banakier , Beginner/Little experience, Payment By Agreement. Tirana

Job Offers 08/10/2023 18:53 Post ID: 170401


Payment

By Agreement

Pozicioni
Waiter
Kamarier/e, Picajol, Sanitare, Banakier, Work Experience: Beginner/Little experience
👷 Full-Time Job/Internal Full Time
Education I Mesem
Age E Pa Percaktuar
City - Zone Tirana - Stacioni trenit/Rruga e Dibres
Address Rruga Fortuzi, - Maps
Reads 851

📣 HOTEL COMFORT BY BLUMARE kerkon te punesoje :

- Kamarier/e

- Picajol

- Sanitare

- Banakier


Kriteret per aplikantet :

👉 Perparesi kane kandidatet me eksperience pune

📌 Te jene korrekte dhe etike ne pune

😊 Aftesi te mira komunikuese dhe bashkepunuese

✅Ofrohet:

💰 Pagesa shume e kenaqshme

🍀Kushte shume te mira pune dhe staf mikprites

📍Adresa: Rruga Fortuzi, 200m pa shkuar te shkolla "Jeronim De Rada"

📲Kandidatet e interesuar mund te kontaktojne ne numrin tone te telefonit ose ne whatsapp.

😊  Ju mirepresim!