Job Offers in Tirana, Profession Instruktor per/e Kalasa dhe Recepsione , With experience, Payment By Agreement. Tirana

Job Offers 04/10/2023 20:31 Post ID: 169871


Payment

By Agreement

Pozicioni
Reception
Instruktor per/e Kalasa dhe Recepsione, Work Experience: With experience
👷 Full-Time Job/Internal Full Time
Education I Mesem
Age E Pa Percaktuar
City - Zone Tirana - Komuna e parisit/Stadiumi Dinamo
Address Komuna Parisit, Tirane - Maps
Reads 1100

▶  Vend pune per


✅  Instruktor me eksperience per kalasa dhe recepsione


✅Kriteret e punes:

👉 Me eksperience te meparshme pune

😊Te jene te sjellshem me stafin dhe klientet

👉Te jene te shkathet dhe me etike profesionale

⏳  Disponibilitet ne kohe te plote


✅Ofrohet:

💰Pagesa te kenaqshme

🙋‍♀️Kushte shume te mira pune dhe staf mikprites


📍 Adresa: Komuna Parisit, Tirane

📲📞Per me shume informacione mund te na kontaktoni ne numrin tone te telefonit.

Ju mirepresim❕