Job Offers in Tirana, Profession Specialist Fast Food-i dhe Kamarier , Beginner/Little experience, Payment 100,000 Leke. Tirana

Job Offers 30/09/2023 14:17 Post ID: 169281


Payment

100,000 Leke

Pozicioni
Waiter
Specialist Fast Food-i dhe Kamarier, Work Experience: Beginner/Little experience
👷 Full-Time Job/Internal Full Time
Education I Mesem
Age E Pa Percaktuar
City - Zone Tirana - Rruga e Durresit/Zogu i zi
Address Rruga Mine Peza Tirane,Shqiperia - Maps
Reads 1006

🍔Ciki Fast Food kerkon te punesoje:

🍟Specialist Fast Food-i 

👉 Kamarier


Kriteret e punes:

🔴Te jene te sjellshem me stafin dhe klientet

🔴Te jene te shkathet dhe me etike profesionale 

👉🏻✅Ofrohet:

💵 Pagesa per Specialist Fast Food-i 100,000 Leke

💸 Pagesa per Kamarier 40,000 Leke

🔵Kushte shume te mira pune dhe staf mikprites

📍Adresa: Rruga Mine Peza 

 📲📞Per me shume informacione mund te na kontaktoni ne numrin tone te telefonit.

Ju mirepresim❕