Job Offers in Tirana, Profession Shitese , Beginner/Little experience, Payment By Agreement. Tirana

Job Offers 27/09/2023 13:11 Post ID: 167970


Payment

By Agreement

Pozicioni
Sales
Shitese, Work Experience: Beginner/Little experience
👷 Full-Time Job/Internal Full Time
Education I Mesem
Age E Pa Percaktuar
City - Zone Tirana - Stacioni trenit/Rruga e Dibres
Address Rruga Jordan Misja Tirane,Shqiperia - Maps
Reads 1077

Furre Buke Pasticeri Sulaj kerkon te punesoje Shitese 


 Kandidatet duhet te plotesojne kriteret e meposhtme:

🔸te kene perkushtim gjate orarit te punes 

🔸te jene korrekte dhe disponibel

🔸 te kene ose jo eksperience te meparshme pune


✅ Ofrohet:

💵 Pagesa e kenaqshme

📌 Kushte shume te mira pune


📍 Adresa:  Rruga Jordan Misja

📲📞Per me shume informacione mund te na kontaktoni ne numrin tone te telefonit.

Ju mirepresim !