Job Offers in Tirana, Profession Team Leader, operato/e ne gjuhet Gjermane, Spanjolle dhe Angleze , With experience, Payment By Agreement. Tirana

Job Offers 24/09/2023 21:45 Post ID: 166014


Payment

By Agreement

Pozicioni
Call Center Agent
Team Leader, operato/e ne gjuhet Gjermane, Spanjolle dhe Angleze , Work Experience: With experience
👷 Full-Time Job/Internal Full Time
Education I Mesem
Age E Pa Percaktuar
City - Zone Tirana - Sheshi Shkenderbej/Myslym Shyri
Address Myslym Shyr,prane BKT - Maps
Reads 2189


👉 Kerkohen Team Leader

👉 Operator/e ne gjuhet:

🇩🇪 GJERMANE

🇪🇸 SPANJOLLE

🇬🇧 Angleze 


👉 OFROHET:


💰 Page baze + Bonuse (ditore,javore,mujore)
📌 Ambjente super komode dhe me standarte europiane
😊 Staf mikprites dhe i gatshem per te dhene ndihme ne rastet e kerkuara
⏰ Orari Full-Time 👉 MJAFTON TE JENI NJOHES TE NJE PREJ GJUHEVE TE LARTPERMENDURA QE TE BEHENI PJESE E JONA.

✅ EKSPERIENCA ESHTE KUSHT!!!
📌 APLIKONI TANI, VENDET JANE TE LIMITUARA!!!

📍 Adresa: Myslym Shyr,prane BKT.

📞Te interesuarit te kontaktojne ne numrin e telefonit, WhatsApp

😊 Ju mirepresim !