House for Sale in Tirana, 1+1, Furniture Emty, Payment 118,800 Euro. Tirana

House for Sale 27/09/2023 16:35 Post ID: 64332


Payment

118,800 Euro

Room | Kitchen 1+1, Emty   
Square Feet 79.00 m2 with 1 Toilete
Floor Floor 4 with 1 Elevator
Property Invest Can be rented monthly approx: 558 Euro
Distances 1.88 km from city center
City - Zone Tirana - Stacioni trenit/Rruga e Dibres
Address Rruga 5 Maji, Tirana, Albania - Maps
Reads 3654

Disponojmë Apartament 1+1 për shitje, pozicionuar te Rruga 5 Maj,Emerald Center,një godinë e projektuar që në katet e para të saj te funksionoje si një qender tregtare.
Informacion mbi apartamentin: • Siperfaqe 79.2 m 2 • Kati 4 banim Orientimi Jug
Organizimi i brendshëm:
• Ambienti ndenjes • Ambienti i gatimit • 1 Dhomë gjumi • 1 Tualet • Ballkoni i cili komunikon me sallonin edhe dhomën e gjumit
Cilësi të tjera:
• Perdorimi i disa elementeve në kombinim si fasada ventiluar , sistemi kapot, shiritat akustik, xhama tripleks me gaz argon dhe risi të tjera bën të mundur izolim termik dhe akustik të objektit duke siguruar kushte ideale jetese.
• Sistem I ashensoreve të teknologjise së fundit. Eficent në levizje dhe të sigurt në çdo aspekt. Siguri dhe thjeshtësi e shtuar nëpërmjet shenjes së gishtit.
•Sistem antizjarr , dyer anti panik dhe anti zjarr. Dyert kryesore të apartamenteve plotesojnë të gjithë standartat e sigurisë në një residence banimi dhe gjithashtu kanë një pamje elegante.Dyert e brendshme janë dyer druri tamburat.
•Projekti elektrik zbatohet sipas të gjitha standarteve për ndriçimin, energjinë, linjat e telefonisë, antenave televizive, rrjetit me fiber optike per internetin etj. Ai krijohet duke u bazuar dhe ne projektin e studiuar te mobilimit per cdo ambient konform me kerkesat dhe nevojat e klienteve. Projektimi i tualeteve ka per qëllim sigurimin e dritës dhe ajrosjes natyrale dhe krijimin e hapësirave funksionale. Materialet e perdorura janë të çertifikuara dhe sigurojnë jetëgjatësi maksimale, duke u përzgjedhur nga linjat e fundit të dizajnit bashkëkohor.
• Kubature e rregullt
Zona në të cilën ndodhet apartamenti është preferenciale për banim dhe ofron të gjitha facilitetet.
Për vizitë në pronë na kontaktoni!
shtepi me qerashtepi ne shitjenjoftime punemakina ne shitje touch of sun tower bridge green city oasis residence ozone real estate albania univers city 2+1 houses for sale in albania house for sale saranda real estate albania house for sale himara lean properties news 24 riverside residence eagle residence aria residence property in albania santorini residence albania sea Old houses for sale in Tirana Albania house for sale in fier anna residence river residence penthhouse green coast residence house for sale in himare oslo construction engineering house for sale in kukes house for sale in korce house for sale in kruja cheap houses for sale in albania property for sale in albania tirana house for sale low price future home residence villa for sale in gjiri lalzit Rural property for sale in Albania home for sale vala mar residences apartment home for sale albania price house for sale in gjirokaster tirana golden park Best place to buy property in Albania house for sale in peshkopi house for sale in shkoder house for sale in durres house for sale don bosko tirana house for sale in saranda house for sale in tirana home for sale gjiri i lalzit durres house for sale in vlore house for sale in berat