House for Sale Apartment in Tirana, 1+1, Furniture Emty, Payment 87,210 Euro. Tirana

House for Sale 19/09/2023 20:37 Post ID: 29604


Payment

87,210 Euro

Room | Kitchen 1+1, Emty   
Square Feet 65.00 m2 with 1 Toilete
Floor Apartment Floor 4 with 1 Elevator
Property Invest Can be rented monthly approx: 409 Euro
Distances 1.73 km from city center
City - Zone Tirana - Stacioni trenit/Rruga e Dibres
Address Rruga Jordan Misja Tirane,Shqiperia - Maps
Reads 333028

Shitet Apartament 1+1 Staconi i Trenit - Rez. Amma | 350 m nga Bulevardi i Ri  - Kompleks 2023  -Cilësi e mirë ndërtimi - Afati përfundimeve tetor 2024- Aktualisht fazë punimesh - Planimetri e Rregulltë  -- CMIM KLERINGU***


Q4209

 

Të dhënat e ndarjes:


- 1 sallon + kuzhinë

- 1 dhomë.gjumi 

- 1 Tualet 

- 1 korridor

- 1 Ballkon 


- Sipërfaqe Total : 64.6 m2

- Sipërfaqe neto : 55.7  m2 

- Kati : 4 Banim 

- Pallat i Ri me ashensor : 2023 në ndërtim 

- Katet e Pallatit : 8Karakteristika: 


- Shitet Apartament 1+1 Shume Prane Bulevardit te Ri ( 350 m ) - Rezidenca Amma 

- Kompleks 2023 

 -Cilësi e mirë ndërtimi 

- Afati përfundimeve tetor 2024

- Aktualisht fazë punimesh 

- Planimetri e Rregulltë 


Extra: 


AMMA Residence, projekti me ri nga edonil konstruksion ne rrugen Jordan Misja, Bulevardi i Ri, Tirane. Nje rezidence banimi e tipologjive te ndryshme, miksuar me ambjente sherbimi dhe poste parkimi nëntokë


-  Zona shumë e mirë dhe e Qetë & Fasilitete Afër

- Zonë në Zhvillim ÇMIMI : 87.210€ ( i padiskutushëm ) 


Për më shumë kontaktoni whatsapp: