House for Sale Apartment in Tirana, 4+1, Furniture Emty, Payment 586,000 Euro. Tirana

House for Sale 07/12/2023 08:00 Post ID: 194128


Payment

586,000 Euro NO Commission

Room | Kitchen 4+1, Emty   
Square Feet 248.00 m2 with 3 Toilete
Floor Apartment Floor 4 with 1 Elevator
Property Invest Can be rented monthly approx: 2744 Euro
Distances 1.22 km from city center
City - Zone Tirana - Rruga e Elbasanit/Stadiumi Qemal Stafa
Address Rruga Faik Konica Tirane,Shqiperia - Maps
Reads 647

⏩ Shitet apartament me siperfaqe 243m2 ne Tirane ne zonen e Rruges se Elbasanit,  prane Lion Residence. Apartamenti eshte 4+3+2,  

✅ Apartamenti  ndodhet ne nje nga zonat elitare te kryeqytetit.

✅ Ka siperfaqe totale prej 243m², te organizuara  ne ambient gatimi e ngrenie,ambient ndenje,2 ballkone,korridor nderlidhes me 4 dhoma gjumi dhe 3 tualete.

✅ Hapsirat e bollshme

 Planimetria optimale e apartamentit ofrojne mundesine e ndarjes ne 3 apartamente 1+1. Ofrohet bosh.

✅ Apartamenti ndodhet ne katin e 4-et (banim) te pallatit te pajisur me ashensor.

✅ Viti i ndertimit te pallatit 2010.

✅ Orientimi: Jug-Lindje, ka pamje dhe nga parku dhe nga rruga

✅ Eshte i pajisur me certifikate pronesie.


💰 Çmimi: 586,000 Euro


📞Per nje informacion me te detajuar dhe nje vizite ne prone na kontaktoni ne numrin e telefonit!