House for Sale Apartment in Tirana, 3+1, Furniture Furnished, Payment 297,000 Euro. Tirana

House for Sale 20/09/2023 18:12 Post ID: 18424


Payment

297,000 Euro

Room | Kitchen 3+1, Furnished   
Square Feet 170.00 m2 with 2 Toilete
Floor Apartment Floor 8 with 2 Elevator
Property Invest Can be rented monthly approx: 1381 Euro
Distances 1.48 km from city center
City - Zone Tirana - Sheshi Shkenderbej/Myslym Shyri
Address Selvia, Kompleks Halili, Tirane - Maps
Reads 364143

Shitet: 3+1+Kuzhinë Veç + 2wc & +1 Depo (+1Garazh I mbyllur) ( S: 170 m2 )
Ndodhet fiks te Selvia, QENDER- Perballe Viles Gold ( Rr. e Dibres ) Apartament Gjigant, i pabanuar me pare 100% i Ri, i Investuar me markat me High END Treg ( Te Importuara nga Italia ) – Ndodhet ne Qender, vetem 3min me makine nga Sheshi Skenderbej

- Eshte Ri-Investuar Dhe Dizenjuar 100% Nga Fillimi, Dhe Investimi Ka Kushtuar mbi 90.000 Dollar!
- Cdo Investim I Bere Ne Apartament Eshte 100% I Standartit Me Te Larte Ne Treg, Marka Italiane te importuara, Dyert e Xhamit Italiane, Shtrimet dhe Tualete & Hidromasazh nga PORCELANOSA, Vetratat dopjoxham, Sistemi I Ngrohjes Dhe I Ftohjes Chiller ,Parketi Drurit 100% , Sistemi Elektrik Italian BTicino, Kuzhina SCAVOLINI Italiane, Pajisjet High END, Ndricuesat Design Kristal inga Abiesse Etj.
- Apartamenti Shitet I Kompletuar, Dhe Gati Per Tu Banuar (pervec Dhomes se Ciftit), Dhe Se Bashku Me Apartamentin Shiten Dhe 1 Garazh I mbyllur ne -1 I Bollshem.

Q4102

Te dhenat e ndarjes:

-3 dhoma gjumi
-1 Sallon i Open Space
-1 Kuzhine Vec + 1 Trapezari
-2 Tualete
-1 Depo
-2 Ballkone
-2 Korridor Shperndares

-Sip. Totale: 170 m2
-Sip. Neto: 146 m2
-Sip. E Perbashket: 24 m2

+ 1 Garazh I Bollshem me Qepen ( ne kati -1 )
- Sip. E Garazhit NETO : 18 m2

-Kati: 8
-Katet e Pallatit: 12
-Pallat i Ri ( v. 2007 )
-Orientim: Perendim
-Ashensor: Po, 2 Ashensor

- Apartamenti Ka Planimetri Me Shpendarje Pefekte Neper Te Gjitha Dhomat
- Pamja Eshte E Lire, Panoramike & ka Ndricim te madh Natyral
- Ka nje nga Sallonet me te vecanta dhe me te mireorganizuara, qe se bashku me Kuzhinen dhe Trapezarine, dhe Ballkonin, e Ben nje nga Dhomat e Ndenjes me te kendshme qe dikush mund te Rastis ne nje prone.
- Eshte i Blloshem, me shume hapsire, Ideale per Familje te medha me 6 - 7 Anetare
- Ka nje vendndodhje Fantastike - Shume Afer Qendres ( Selvia - fiks Perballe Viles Gold ) vetem 3 min me makine nga Shesi Skenderbej Dhe 2 Minuta nga pazari I ri / Ose 9 Minura ne Kembe tek Sh, Skenderbej & 7 Min ne kembe tek Pazari I Ri
- Ap. Eshte pothuajse I Pabanuar me pare, pra eshte plotesisht I ri.
- Ap. ndodhet ne nje kompleks ku cdo facilitet ( super market, furre buke, lokale, kend lojrash, parkime ) jane brenda kompleksit
- Se Bashku Me Apartamenti Shitet dhe 1 Garazh I mbyllur, ne pozicionin me te FAVORSHME, NE Katin 1 * me Vlere Tregu 30,000 €.Karateristika Te Prones Dhe Investimeve Te Bera:

1. Sistemi I Ngrohje Ftohjes, Chiller Inverter
2. Parketi I Drurit 100% I cilesise Premium me Vlere tregu ~ 140 €/m2
3. Kuzhina dhe Mobilimi I kuzhines nga SCAVOLINI te Importuara (Made in Italy)
4. Pajisjet e kuzhines te importuara, te cilesise High End te markes Elektrolux
5. Dyert e Xhamit te Kuzhines dhe me Lartesi deri ne tava, kane kuzhtuar 15000 € ( 5000 € secila) (Made in Italy)
6. Dyert e brendshme po te importuara te zgjedhura me design ( Made in Italy)
7. Tualete, pllakat kidrosanitare, Inkazo dhe dhushi, te gjith ate Marr ate cilesise High End, nga PORCELANOSA
8. Hidromasazhi Po I mare nga PORCELANOSA ( Me vlere blerje ~ 8000 € )
9. Mobilja e Sallonit dhe Trapezaria po te imporuara nga po nga Italia
10. Sistemi Elektrik Italian Bticino
11. Tavani I Varur I punuar me kujdes te vevant
12. Ndricuesat e Peroru neper ambient secila jane Design dhe te kategorise me Luxoze, me Kristal, te zgjedhura na arkitent nga ABIESSECmimi: 297, 000 (I Padiskutueshem*)

Cmimi Eshe Okazion Pasi:
- Investimet Kane Zgjatur 6 Muaj Intensive Dhe Vlera Totale E Tyre Ka Kushtuar ~ 90.000 Dollar Me Fatura Para 9 Vitesh , Kosto E Tanishme E Ktij Niveli Investimi Do Kushtonte Te Pakten 50% Me Shume (Rreth 130,000 €)
- Se Bashku Me Apartamenti Shitet dhe 1 Garazh I mbyllur, ne POzicionin me te FAVORSHME, NE Katin 1 * me Vlere Tregu 30,000€ .


Per Me Shume Informacion Kontaktoni Ne Tel Ose Whatsapp: