House for Sale Duplex (2 storey house in Durres, 3+1, Furniture Furnished, Payment 280,000 Euro. Durres

House for Sale 04/12/2023 07:28 Post ID: 180510


Payment

280,000 Euro

Room | Kitchen 3+1, Furnished   
Square Feet 150.00 m2 with 2 Toilete
Floor Duplex (2 storey house Floor 2
Property Invest Can be rented monthly approx: 1136 Euro
City - Zone Durres - Gjiri i Lalzit
Address Lura gjiri lalzit - Maps
Reads 145

Apartamenti dublex në Gjirin e Lalzit është një vendbanim i mrekullueshëm pranë detit. Në katin e parë të apartamentit gjeni një dhomë ndenjeje shumë të madhe, e cila ofron hapësirë të mjaftueshme për të pritur mysafirët dhe për të relaksuar veten. Gjithashtu, në këtë kat gjeni një guzhinë moderne, e pajisur me paisje të reja dhe të nevojshme për gatimin e ushqimit tuaj të preferuar. Përveç kësaj, ka një tualet të vetëm për të kënaqur nevojat tuaja të përditshme.

Apartamenti ka një verandë të bukur, ku mund të shijoni pamjen e mahnitshme të kopshtitKjo verandë është një vend ideal për të ngrënë, për të përgatitur darkat romantike ose thjesht për të relaksuar në ajrin e pastër detar.
Në katin e dytë të apartamentit gjeni dy dhoma gjumi shtesë, e cila ju ofron më shumë hapësirë për të fjetur dhe për të pritur mysafirët. Në këtë kat gjithashtu ka një tualet shtesë për t'u përdorur. Përveç kësaj, keni një ballkon të madh, i cili ju lejon të shijoni erën e detit dhe pamjet e mrekullueshme.
Apartamenti është i rrethuar nga një kopsht i bukur, me një sipërfaqe prej 400 m2. Kjo hapësirë e jashtme ju ofron mundësinë për të relaksuar në natyrë, për të organizuar piknike, për të bërë aktivitete sportive ose thjesht për të shijuar qiellin e kthjellët të Gjirit të Lalzit.
Në përgjithësi, apartamenti dublex në Gjirin e Lalzit është një vendbanim i mrekullueshëm, i cili ju ofron komoditetin dhe bukurinë e një jete pranë detit.