House for Sale Apartment in Tirana, 2+1, Furniture Emty, Payment 115,000 Euro. Tirana

House for Sale 21/11/2023 18:46 Post ID: 174910


Payment

115,000 Euro

Room | Kitchen 2+1, Emty   
Square Feet 89.00 m2 with 1 Toilete
Floor Apartment Floor 10 with 1 Elevator
Property Invest Can be rented monthly approx: 428 Euro
Distances 2.24 km from city center
City - Zone Tirana - Spitali QSUT/Xhamlliku/Kinostudio
Address Rruga Kujtim Laro Tirane,Shqiperia - Maps
Reads 256

🏙 MIRABELLA Residence 🔆

📌Oxhaku

🏡Apartament 2+1 ne shitje

🧱Faze Perfundimi

📐 Sip 89

💶 115.000 euro , i padiskutueshem
Kati 10 i fundit

✅Rezidenca me nje arkitekture fantastike te organizuar ne 3 seksione me 10 kate banim dhe 2 kate parkim nentokesor.

🏞Hapesira te gjelbra dhe clodhese per te gjithe.

🏗Cilësi maksimamale ndërtimi me standarte bashkëkohore:
👉🏻Fasadë e ventiluar
👉🏻Dritare me profil termik dhe dopio xham
👉🏻Vetrata alumini termik
👉🏻Siguri antisizmike dhe antizjarr.

Per te gjetur apartamentin tuaj kontakto

📲

inHouse Real Estate