House for Sale Apartment in Tirana, 1+1, Furniture Furnished, Payment 85,000 Euro. Tirana

House for Sale 19/09/2023 19:49 Post ID: 174697


Payment

85,000 Euro

Room | Kitchen 1+1, Furnished   
Square Feet 72.00 m2 with 1 Toilete
Floor Apartment Floor 7 with 1 Elevator
Property Invest Can be rented monthly approx: 360 Euro
City - Zone Tirana - Astiri/Unaza e re/Teodor Keko
Address Astir Vila L - Maps
Reads 43

Apartamenti ndodhet prane Viles L.
Pozicionohet ne katin e 7, ndertim me ashensor.
Organizohet nga nje korridor qe ben shperndarjen e ambjenteve ,sallon ndenje/kuzhine ,dhome gjumi ,tualet dhe nje ballkon qe lidhet me te dy ambjentet.
Apartamenti shitet i mobiluar dhe ne gjendje shume te mire.