House for Sale Apartment in Tirana, 2+1, Furniture Emty, Payment 211,000 Euro. Tirana

House for Sale 27/09/2023 11:41 Post ID: 174129


Payment

211,000 Euro

Room | Kitchen 2+1, Emty   
Square Feet 1052.00 m2 with 2 Toilete
Floor Apartment Floor 2
Property Invest Can be rented monthly approx: 853 Euro
Distances 1.39 km from city center
City - Zone Tirana - Rruga e Durresit/Zogu i zi
Address Zogu i Zi - Maps
Reads 22

Apartamenti ndodhet tek zogu i Zi, pallati i Le Bon, Tiranë.

Informacion mbi Apartamentin:
•Kati 2 Banim
•Sipërfaqe e Apartamentit (Bruto): 105 m2
Organizimi i Brendshëm:
•Ambient Ndenje dhe Ambient Gatimi
•2 Dhoma Gjumi
•2 Tualete
•2 Ballkone

Cilësime të tjera:
•Orientimi: Jug-Perëndim
• Apartamenti shitet Bosh.
•Me hipotekë
Apartamenti ndodhet në një nga zonat më të preferuara për banim dhe investim. Eshtë i përshtatshëm dhe për zyra, klinike etj.

Për një vizitë në pronë, na kontaktoni!

Adresa: Tiranë, Zogu i Zi
Çmimi: €211.000
Siperfaqja totale: 1052 m²
Kati: 2
Dhoma gjumi: 2
Banjo: 2
Mobilimi: Bosh


📞 Kontakti: Future Home Don Bosko
[email protected]


shtepi me qerashtepi ne shitjenjoftime punemakina ne shitje touch of sun tower bridge green city oasis residence ozone real estate albania univers city 2+1 houses for sale in albania house for sale saranda real estate albania house for sale himara lean properties news 24 riverside residence eagle residence aria residence property in albania santorini residence albania sea Old houses for sale in Tirana Albania house for sale in fier anna residence river residence penthhouse green coast residence house for sale in himare oslo construction engineering house for sale in kukes house for sale in korce house for sale in kruja cheap houses for sale in albania property for sale in albania tirana house for sale low price future home residence villa for sale in gjiri lalzit Rural property for sale in Albania home for sale vala mar residences apartment home for sale albania price house for sale in gjirokaster tirana golden park Best place to buy property in Albania house for sale in peshkopi house for sale in shkoder house for sale in durres house for sale don bosko tirana house for sale in saranda house for sale in tirana home for sale gjiri i lalzit durres house for sale in vlore house for sale in berat