House for Sale Apartment in Tirana, 2+1, Furniture Emty, Payment 170,000 Euro. Tirana

House for Sale 20/09/2023 15:22 Post ID: 173227

Payment

170,000 Euro

Room | Kitchen 2+1, Emty   
Square Feet 125.00 m2 with 2 Toilete
Floor Apartment Floor 3 with 1 Elevator
Property Invest Can be rented monthly approx: 702 Euro
Distances 3.04 km from city center
City - Zone Tirana - Sauk
Address Rruga Sauku Tirane,Shqiperia - Maps
Reads 142
File list: Screenshot-2023-09-13-at-15.36.21.png,

Informacion mbi apartamentin:
• Sipërfaqja e apartamentit (bruto) 124.9m2
• Sipërfaqja e apartamentit (neto) :100.6 m2
• Kati 3 i fundit

Apartamenti disponon:
• Ambient Ndenje
• Ambjent gatimi
• 2 Dhoma gjumi
• 2 Tualete
• 2 Ballkone
Detaje të tjera:
• Ndërtim i ri, Ne faze Tulle
• Me ashensor
• Apartamenti ndodhet në një zonë tepër e preferuar e cila të ofron qetësinë, sigurinë , ajrin e pastër si dhe të gjitha facilitetet e nevojshme.
•Orientim Lindje-Perendim

Për ta vizituar na kontaktoni.